molykote
HAKKIMIZDA
HİDRO MEKANİK SOLİDFİLM

Hidromekanik Metal Kaplama Ltd.Şti

Kurulduğu günden beri Kaplama sektörüne hizmet eden Hidromekanik Kaplama'nın felsefesi "kaliteli ürün ile müşteri memnuniyetini birleştirmektir."

Kendi alanında en kaliteli ürünlerin imalat ve satışını gerçekleştirirken, müşterilerimize beklentilerinin ötesinde bir hizmet sunan saygın ve güvenilir bir firma olmak için çalışmaktadır. Sürekli gelişen is gücümüz ve teknolojiye yatırımlarımız ile sektörümüzdeki çalışmalarını sürdürmekteyiz. Hidromekanik in amacı kalite ve uygun fiyat politikasını birleştirerek siz değerli sanayicilerimize sunmaktır.

Firmamız metal kaplama hizmetleri konusunda bir kalite yönetim sistemi yürürlüğe koyduğunu ve yüzeyi işlenen metallerin standartlarda olduğunu ISO 9001: 2000 alarak belgelendirmiştir. Firmamız metal kaplama hizmetleri konusunda kaliteyi prensip haline getirmiş olup, siz değerli sanayicilere daha kaliteli hizmet verebilmek için uğraşmaktayız. Hidromekanik çevreye olan duyarlılığını Çevre ve Orman Bakanlığının vermiş olduğu ÇED belgesi ile kanıtlamış sadece imalat konusunda değil Çevre sağlığı konusundaki duyarlılığını göstermeye çalışmıştır.. Hidromekanik yüksek çalışma standartları ile Ankara ve Türkiye imalat sanayisinde kendini ispat etmiş firmalar ile çalışmaktadır. 

X