molykote
ŞİRKET PROFİLİMİZ
HİDRO MEKANİK SOLİDFİLM

Hidromekanik Metal Kaplama Ltd. Şti

Ankara/Ostimde  faliyet gösteren firmamız  siz değerli üreticilere 1500 m2 kapalı alan ile metal kaplama ve  endüstriyel yaş boya üzerine 2006 yılından itibaren hizmet vermektedir.

Kendi alanında en kaliteli ürünlerin imalat ve satışını gerçekleştirirken, müşterilerimize beklentilerinin ötesinde bir hizmet sunan saygın ve güvenilir bir firma olmak için çalışmaktadır.Sürekli gelişen is gücümüz ve teknolojiye yatırımlarımız ile sektörümüzdeki çalışmalarını sürdürmekteyiz.

Hidromekanik in amacı kalite ve uygun fiyat politikasını birleştirerek siz değerli sanayicilerimize sunmaktır.

Firmamız metal kaplama ve yaş boya hizmetleri konusunda bir kalite yönetim sistemi yürürlüğe koyduğunu ve yüzeyi işlenen metallerin standartlarda olduğunu ISO 9001:2000 alarak belgelendirmiştir.

Ayrıca  metal kaplama ve yaş boya hizmetleri konusunda kaliteyi prensip haline getirmiş olup, siz değerli sanayicilere daha kaliteli hizmet verebilmek için uğraşmaktayız.

Hidromekanik  çevreye olan duyarlılığını Çevre ve Orman Bakanlığının vermiş olduğu ÇED belgesi ile kanıtlamış sadece imalat konusunda değil Çevre sağlığı konusundaki duyarlılığını göstermeye çalışmıştır...Hidromekanik  yüksek çalışma standartları ile Ankara ve Türkiye imalat sanayisinde kendini ispat etmiş firmalar ile çalışmaktadır.

Hidromekanik çevreye olan duyarlılığını Çevre ve Orman Bakanlığının vermiş olduğu ÇED belgesi ile kanıtlamış sadece imalat konusunda değil Çevre sağlığı konusundaki duyarlılığını göstermeye çalışmıştır.. Hidromekanikyüksek çalışma standartları ile Ankara ve Türkiye imalat sanayisinde kendini ispat etmiş firmalar ile çalışmaktadır.

 

X